custom-banner

Máš skúsenosti ako operátor výroby? Poď pracovať k nám ! Ponúkame stabilnú prácu v automobilovom priemysle s možnosťou ubytovania a mzdou až 1155 Eur !!

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Handlová, Kolárovo, Levice, Nitra, Nové Zámky, Veľký Krtíš
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž a manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Lepenie, skrutkovanie, nitovanie

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti
Ubytovanie priamo v Trnave 110 eur/ mesiac
Možnosť čerpania záloh
Pitný režim a teplé jedlo
13.plat vyplácaný raz ročne v Júni
Príplatky za nočné zmeny
Príplatky za sviatky
Individuálna výkonnostná prémia až do 185 eur od 2. odpracovaného mesiaca

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce je v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Flexibilita
Aspoň rok praxe ako operátor výroby