custom-banner

VÍKENDOVÁ ZMENA V AUTOMOBILKE! Pracujte len 2 dni do týždňa a zvyšných 5 využite na rodinu, školu či oddych! Zarábajte za 8-10 dní práce 755€! UBYTOVANIE je zabezpečené!

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Dolný Kubín, Poltár, Trnava; Čadca, Galanta, Hlohovec, Kežmarok, Piešťany, Rimavská Sobota, Sereď, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 431€ + 66€ príplatok za prácu v noci + príplatky za prácu cez sobotu a nedeľu (207€) individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94€ od 2. odpracovaného mesiaca
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná ponuka je vo víkendovom režime na montáži. Montáž je poslednou fázou výroby automobilu. Na tomto oddelení sa nachádzajú montážne linky na ktorých vzniká hotové vozidlo, ktoré z oddelenia montáže odchádza na kontrolu kvality. Práca na montáži zahŕňa prácu v takte a podľa pokynov nadriadeného.

Súčasťou pracovnej ponuky je zaškolenie na pracovnú pozíciu.

Pracovná doba vo víkendovom režime je:

sobota - ranná alebo poobedná zmena (6:00-16:10 / 14:00 - 00:10)
nedeľa - nočná zmena (18:50 - 05:00)

Pracovný víkend končí v pondelok ráno medzi 5:00-6:00!!!

Iné výhody:

Prácou v automobilke získate stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalšieho. Prácou cez víkendy získate viac voľného času (na štúdium, rodinu, podnikanie a i.).

Za 8-10 dní práce zarobíte až 755€.

Máte možnosť nadčasov v týždni so 40% príplatkom.

Medzi ďalšie výhody patria:
- individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€
- 13. plat
- príplatky za prácu nadčas nadrámec zákona
- príplatky za prácu v noci, sviatky a víkendy
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení úradných záležitostí
- pomoc pri riešení exekucií

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na tento inzerát odoslaním svojho životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345 - za prejavený záujem ďakujeme!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- min. 2 ročná prax vo výrobe
- skúsenosť s prácou na montáži veľkou výhodou
- skúsenosť s prácou na 3 zmeny
- schopnosť a ochota pracovať v takte
- ochota pracovať podľa zadaní
- matematická gramotnosť