custom-banner

Hľadáme zručného operátora výroby do trojzmennej prevádzky. Možnosť ubytovania + čerpania záloh. Plat až 1155 Eur !!

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Považská Bystrica, Senec, Trnava; Dunajská Streda, Leopoldov, Modra, Pezinok, Piešťany, Šamorín, Skalica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž
- skrutkovanie
- obsluha montážnych liniek
- práca vo výrobe
- nitovanie
- lepenie

Iné výhody:

- ponúkame stabilné pracovné miesto
- 13. plat
- príplatky za nočné zmeny
- príplatky za sviatky
- možnosť čerpania záloh
- možnosť ubytovania 110 eur/ mesiac
- od 2.odpracovaného mesiaca možnosť individuálnej výkonnostnej prémie

Informácie pre uchádzača:

Pracovná ponuka sa nachádza priamo v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- minimálna výška praxe 1 rok vo výrobe
- spoľahlivosť
- flexibilita
- dochvíľnosť