Vaša práca
je naším poslaním.

Si manuálne zručný ? Tak máme prácu práve pre teba! Práca v Trnave - plat až 1070!+ zabezpečené ubytovanie

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Montáž oblusha montážnych liniek,Montáž jednotlivých dielov svetla, prevodovka, kolesá,skrutkovanie, nitovanie, lepenie.

Upresnenie platových podmienok

850€ základná mzda + od 60€ do 120€ nočný príplatok + od druhého mesiaca individuálna prémia max do výšky 185€. Celý 13. plat vyplatený raz ročne v júni.

Benefity a ďalšie výhody

Doprava zabezpečená z rôznych bliských smerov.Možnosť ubytovania priamo v Trnave 1. mesiac zdarma, od 2 mesiaca 109,60 €. Zabezpečená teplá strava+ celoročný pitný režim. Možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 1 týždňa. Možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície.13. plat vyplácaný raz ročne v Júni.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie