Referent/ka referátu realizácie stavieb stavieb

11.08.2020 Mesto Trnava

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
MsÚ, Trhová 3
91771

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 941 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

dodatková dovolenka
doplnkové dôchodkové poistenie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
941,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
6. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
- Technický dozor investora zabezpečuje, že stavby, ktoré sú mu pridelené, sa uskutočňujú podľa schválenej projektovej dokumentácie, podľa podmienok územného a stavebného povolenia a že pri uskutočňovaní stavby nedochádza k ohrozeniu alebo poškodeniu životného prostredia nad mieru ustanovení určenými osobitnými predpismi
- Zodpovedá za to, že ním dozorovaná stavba sa realizuje zároveň v súlade s ustanoveniami zmluvy medzi mestom Trnava a dodávateľom stavby, že sú plne rešpektované podmienky a vyjadrenia dotknutých orgánov, všeobecné bezpečnostné predpisy a ostatné predpisy súvisiace s realizáciou stavieb v SR.
- Sleduje a kontroluje kvalitu vykonávaných prác a technológií v súlade s technickými normami a predpismi resp. požiadavkami obstarávateľa na realizovanú stavbu.
- Kontroluje a zodpovedá za cenovú, výmerovú a objemovú správnosť i úplnosť oceňovacích podkladov, súpisov vykonaných prác a platobných dokladov (faktúr) v súlade s podmienkami zmluvy.
- Po prevzatí diela a jeho kolaudácii zabezpečuje odovzdanie potrebných dokladov pre prevod správy diela a pre odovzdanie do majetku mesta.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pozemné stavby a architektúra
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore inžinierske konštrukcie a dopravné stavby

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosť realizačného manažmentu stavby min. 5 ročná prax - dozor stavieb
bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť