Chyžná

04.09.2020 Slovak Tourism, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Poľný Kesov
č.d. 252
95115

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Zamestnanecká strava
• Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobnými pohovormi so záujemcami o voľné pracovné miesto

Náplň (druh) práce
• Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach
• Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
• Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne
• Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch hotela
• Dodržiavanie hygienických štandardov
• Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb

• pracuje sa na 2 zmeny - krátky/dlhý týždeň

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

• Flexibilita
• Poriadkumilovnosť
• Pracovitosť
• Radosť z dobre vykonanej práce
• Prax je vítaná, ale nie je nutná

Pracovné miesto v rámci projektu - vek uchádzača do 29 rokov, uchádzač o zamestnanie evidovaný na ÚPSVaR minimálne 5-6 mesiacov.

Informácia pre uchádzačov o prácu
Ak sa rozhodnete reagovať na pracovnú ponuku mimo ISTP (nevyužijete funkciu „Poslať životopis“) a kontaktujete zamestnávateľa priamo z vašej e-mailovej schránky, odporúčame pripojiť do správy pre zamestnávateľa nasledovný písomný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.

„Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi Slovak Tourism, a.s., IČO: 44940751, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť