custom-banner

Analytik bezpečnosti železničných systémov s elektrotechnickým backgroundom a komunikatívnou nemčinou. Žilina.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Min. 1500€ brutto je mzda pre junior kandidáta ( mzda je možná samozrejme vyššia, v závislosti od skúseností a praxe kandidáta)+ bonusy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho TOP klienta hľadáme skúseného kandidáta, ktorý sa bude venovať analýze bezpečnosti v oblasti zabezpečovacích a riadiacich systémov a rozumie pojmom FMEA a FTA, zároveň sa vie pohybovať aj v elektrotechnike a komunikuje rád v nemčine.

Náplň práce:

- kvalitatívne a kvantitatívne analyzovanie bezpečnosti a rizík v oblasti dopravy
- kontrola dokumentov podľa EÚ noriem
- analýza bezpečnostných rizík zabezpečovacích a riadiacich systémov v oblasti dopravy (RAMS)
- spolupráca s HW a SW projektantmi
- FMEA a FTA analýzy kvality

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- tréningový a rozvojový program formou rôznych business školení
- sick days, bridge days
- zamestnanecké a sociálne benefity (doplatenie PN, príplatok pri nar.dieťaťa
- budovanie skvelého tímu aj prostredníctvom teambuildingových aktivít
- ročné prehodnocovanie platu
- refferal bonus

Všeobecne požadované znalosti:

-práca s elektrotechnickou dokumentáciou a normami, smernicami - potrebná
-vynikajúca znalosť nemeckého jazyka minimálne úroveň B2
-analýzy kvality FMEA a FTA

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)