Mzdová účtovníčka, skúsenosť s pozadím spracovania výplat a výpočet miezd. Liptov

22.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Liptovský Hrádok
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Ekonóm, Fakturant
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Mzda je po skúšobnej lehote vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti technológií a inovácií hľadáme skúseného kandidáta na pracovnú pozíciu Mzdového účtovníka, výhodou je SOFTIP a RON.

- spracovanie miezd, dochádzky
- evidencia , účtovanie dodávateľských faktúr ( práca v SOFTIP-e)
- spracovanie dokumentácie zamestnancov, ich evidencia, kontrola príslušných dát podľa platnej legislatívy.
- výpočet a kontrola miezd zamestnancov, zrážky zo mzdy, prípadné exekúcie a pod.
- ročné zúčtovania, prihlášky, odhlášky z poisťovní
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- systém stravovania formou stravovacej karty CALIO
- dochádzkový bonus po splnení kritérií(máj/november)
- pružný pracovný čas - 8hod.
- možnosť jazykových kurzov

Informácie pre uchádzača:

Microsoft Excel - pokročilý
SOFTIP PROFIT Plus - základy
RON dochádzkový systém - základy
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: B

prax na pozícií Mzdový účtovník potrebná minimálne 2 a pol roka
vynikajúca znalosť v spracovaní a výpočte miezd
minimálne základná znalosť personalistiky
práca s Excelom na pokročilej úrovni- nutnosť
práca v programe SOFTIP - vítaná
práca v programe RON /základy/ - výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Ivana Hricová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika