Plánuj si svoj čas! Realitný maklér/manažér bez poplatkov.

22.09.2020 BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Nitriansky kraj, Žilinský kraj; Topoľčany, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Obchodný manažér, Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 3500 EUR
Provízny systém odmeňovania.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Iné výhody:

BeMi realitná kancelária ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
• výpočtovou technikou,
• náborovým softvérom,
• firemnými vizitkami,
• reklamnými plachtami,
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch,
• reklamnými predmetmi pre klientov,
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme. Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- loajalita,
- ochota učiť sa nové veci,
- záujem o realitný trh,
- motorové vozidlo.