Prevádzkový pracovník - pomocný stavebný robotník

10.09.2020 Mesto Nitra

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Janka Kráľa 122
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Reality a stavebníctvo, Výroba; Prevádzkar, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 696 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
696 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
6. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor, Mesto Nitra sa vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov,

Náplň (druh) práce
v Stredisku mestských služieb na výkon prác pri údržbe mestských komunikácií a vykonáva pomocné, obslužné a dokončovacie stavebné práce pri oprave miestnych komunikácií, vodoinštalačné práce a drobné opravy všetkých budov a zariadení v správe Mesta Nitra.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Odborné vedomosti :
- vodoinštalačné práce
- základné vlastností stavebných materiálov, spôsoby ich použitia, manipulácie pri doprave a montáži
- základné stavebné technológie
- spôsoby prípravy, použitia a údržby pomôcok, náradia , strojov a zariadení na pomocné práce pri výkone práce
Predpokladaný nástup do zamestnania : 9/2020

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania s profesijným životopisom
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných
údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Dátum a miesto podania žiadostí:
Uchádzači na funkciu „prevádzkový pracovník – pomocný stavebný robotník“ zašlú poštou alebo doručia svoje písomné žiadosti do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „ SMS stavebný robotník – neotvárať“ , na adresu MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu-SMS, 950 06 Nitra. Uchádzači môžu požadované dokumenty posielať aj mailom na e-mail: email Termín uzávierky najneskôr dňa :14.8.2020. Platí odtlačok prezenčnej pečiatky Mesta Nitry, resp. dátum doručenia mailom podanej žiadosti do e-mailovej schránky zamestnávateľa.
Ak uchádzači doklady zašlú elektronicky, budeme požadovať, aby si originály dokladov priniesli so sebou na osobný pohovor.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.
Vybraní uchádzači budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky alebo e-mailom.

celé znenie inzerátu je zverejnené na stránke www.nitra.sk