custom-banner

Chceš pracovať v ČR? Hľadáš prácu na letné prázdniny? Pracuj ako pracovník vo výrobe Kolín - práca na 2 zmeny ( fyzicky náročná práca)

26.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
od 900-1200€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako spoznáš, či sa k nám hodíš?
Máš dobrý zdravotný stav a hlavne šikovné ruky?
Máš chuť pracovať a podieľať sa na výrobe áut?
Chceš stabilnú prácu?

U nás nepotrebuješ školu ani žiadnu prax, všetko dôležité ťa naučíme.
Čo bude tvojou úlohou?
Zapojíš sa do výroby áut v jednom z týchto oddelení: Lisovňa, zvarovne, Lakovňa, Finálna montáž, Kontrola kvality alebo Logistika.
Pracujeme na 2 smeny od pondelka do piatku (týždeň ranná od 6:00 do 14:25, týždeň poobedná od 15:30 do 23:55).

Iné výhody:

A na čo sa u nás môžeš tešiť?
Mesačná hrubá mzda až do výšky 1200€ brutto/mesiac.
Garantovaný ročný bonus
Nadštandardná závodná kantína s obedmi od 1€ a kaviarňou
Príspevok k svadbe, narodeniu dieťaťa alebo životnému či pracovnému jubileu
Pracovné oblečenie a obuv zadarmo s príspevkom na pranie každý mesiac
Rehabilitačné centrum s fitness zónou a lekciami jogy zadarmo
Zamestnanecký program na prenájom áut
K dispozícii je dostatočne veľké parkovisko aj pre motorky a bicykle

... ale máme toho pre teba ešte oveľa viac! Radi ťa so všetkým zoznámime pri osobnom stretnutí. Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Dobrý zdravotný stav
Manuálna zručnosť