Aplikátor (lepič) fólii na automobily

11.08.2020 Real-TECH, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Výkon práce Bratislavská 135, Trenčín
okres Trenčín; Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Platové ohodnotenie závisí od Vašich zručností a skúseností. Základná mzda je 5 €/h.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- umývanie automobilov
- leštenie a voskovanie automobilov
- polep automobilov
- reklamné polepy
- montáž exteriérových zrkadlových fólii
- pomocné práce vo výrobe
- evidovanie zákaziek

Iné výhody:

- veľmi dobré pracovné podmienky
- príležitosť školiť a zvyšovať kvalifikáciu
- mladý tím

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word