Špecialista systému vyrovnania obchodov s cennými papiermi

07.09.2020 Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
29. augusta 1/A
81480

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:

• príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,
• priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
• možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
• možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
• platovo aj kariérne rásť.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste sa tu:

Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:vlastné výberové konanie

Náplň (druh) práce
Hľadáme človeka so záujmom o prácu súvisiacu s vyrovnaním transakcií s finančnými nástrojmi a prevádzkou systému vyrovnania CDCP, ktorý sa rád učí nové veci a nebojí sa splniť naše vysoké očakávania.

Vašou primárnou úlohou bude:
• zabezpečenie chodu Odboru prevádzky systému vyrovnania (monitoring systému, riešenie incidentov a pod.),
• prvotná analýza požiadaviek účastníkov systému vyrovnania a ich riešenie,
- zabezpečenie podpory pre účastníkov CDCP, a.s. a iné subjekty,
• komunikácia s prevádzkovateľom Target2-Securities,
- práca v rôznych systémoch a ich testovanie,
- príprava podkladov, reportov a štatistík,
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomické služby

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
• SŠ vzdelanie a najmenej 1 ročná prax v oblasti finančného trhu
• VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania

Osobnostné predpoklady:
• Výhodou je prax z oblasti kapitálového trhu minimálne 1 rok,
• Samostatnosť, dôslednosť a precíznosť,
• Schopnosť zorganizovať si čas a riešiť problémy,
• Zodpovednosť a spoľahlivosť,
• Orientácia na výsledky a dokončovanie práce,
• Silná proklientska orientácia

Pracovná doba:
tri týždne v mesiaci : 8,00 - 15,30h
jeden týždeň v mesiaci: 12,30 - 20,00h

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • technický talent
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť