custom-banner

PRÁCA V SKLADE/vodič VZV

29.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: T. Vansovej 4485. 020 01 Púchov
Považská Bystrica, Púchov
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,75 EUR/hod.
3,75 eur/hod. +prémia +osobné ohodnotenie+ dochádzkový bonus. Možnosť zárobku 950 -1000€/mesiac v čistom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na TPP vo štvorzmennej prevádzke,
- zamestnanec:
• zodpovedá za obsluhu VZV, vykonáva vnútro - objektovú alebo medzi - objektovú prepravu surovín, materiálov, zmesí a polotovarov na určené miesta.
• môže zodpovedať za správne a včasné vychystávanie materiálov pre výrobné linky podľa požiadaviek výroby.
• môže vykonávať obsluhu VZV - retrak, zaskladňovanie a vyskladňovanie balíkov s OCK a PGT podľa požiadaviek výroby.
• môže zodpovedať za manipuláciu s odpadmi a prevoz odpadov, so skúškovými plášťami ETO ručne a s VZV, s prírodným kaučokom, oceľokordom a kazetami, s gumovým odpadom,
• môže zodpovedať za prevoz chemikálií, prevoz balíkov pogumovaného oceľokordu a pogumovaného textilu a za prevoz zmesí do externého skladu.
• vykonáva ďalšie práce podľa nariadenia zmenového majstra v súlade so technologickými postupmi a zásadami BOZP.
• dodržiava pracovný poriadok, pracovné inštrukcie a pracovnú disciplínu.

Iné výhody:

- osobné ohodnotenie, prémie
- dochádzkový bonus vo výške 100€
- možnosť zárobku 950 -1000 € v čistom/mesiac

Zaujala vás táto ponuka? Neváhajte nám poslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- prax s obsluhou VZV
- preukaz VZV - platnosť preukazu je výhodou
- fyzická zdatnosť
- dobrá priestorová orientácia
- spoľahlivosť, dochvíľnosť
- vek min.18 rokov