Barman / Barmanka

03.09.2020 Different - občianske združenie

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Bardejov
Bardejov
Na hradbách 94/3
08501

Bardejov
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Barman
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,50 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: 8. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Flexibilný pracovný čas, práca prevažne od poobedňajších hodín, práca aj počas víkendov (+ príplatky za víkendy)
- Voľný vstup na aktivity v Bašte – kultúrno-komunitnom centre

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
8. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
6. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 20

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:V prvom kole, po vyhodnotení zaslaných životopisov a motivačných listov, vyberieme postupujúcich uchádzačov na osobný pohovor, na základe ktorého vyberieme úspešného uchádzača.

Náplň (druh) práce
Hľadáme človeka do Baštovskej kaviarničky. Niekoho, kto má chuť (a aj trochu skúsenosti), nevadí mu večerná práca a práca cez víkendy. Človeka, ktorému sa páči filozofia kultúrno-komunitného centra Bašta a remeselná ponuka produktov v kaviarni.

Náplň práce:
- Príprava nápojov a komunikácia s návštevníkmi Bašty
- Práca s pokladňou a hotovosťou
- Udržiavanie čistoty a sanitácia
- Udržiavanie plynulého chodu malej prevádzky
- Preberanie a kontrola tovaru a skladu

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 15:30
do 1:00

Práca na zmeny:
delené zmeny

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť