Žiadne testy, žiadne pohovory ! Príďte k nám robiť, u nás sa budete mať dobre. Mzda 950 Euro, ubytovanie zabezpečené, stravovanie u nás je NON-STOP.

06.08.2020 SLOVMEDIA SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: miesto výkonu práce je v Malackách
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1070 EUR
Zmennosť 2 alebo 3 alebo 4
Počet hodín na zmene 7,5 alebo 12

Možnosti práce:
a) nepretržitá prevádzka
b) práca iba počas pracovných dní

Základna mzda mesačná - 760€

Bonusy / Prémie
a.) DDS 3% (po skúšobnej dobe
b.) Cafeteria system
c.) Plant bonus
d.) výkonostný - 80€
Príplatky
a.) nočná 35%; rizikové pracoviská 50%
b.) nadčas 30% ; rizikové pracoviská 35%
c.) víkend sobota 35%; nedeľa 65%
d.) 100%odpracovaný sviatok
e.) rizikové pracovisko 20% za každú odpracovanú hod.

Ubytovňa 2,52€/noc.

Ubytovanie je priamo v areáli firmy. V našej závodnej jedálni sa môžete stravovať celý deň aj v noci.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha automatizovaných bodovacích a zváracích liniek, podľa predpísanej výrobnej dokumentácie.
Obsluha lisovacieho zariadenia, podľa predpísanej výrobnej dokumentácie.

ručne manipuluje s plechmi
obsluhuje automatizované bodovacie a zváracie linky
boduje jednoduché plechové diely na nastavených strojných zariadeniach
vykonáva práce na ručných buklovačkách
vykonáva meranie v predpísaných cykloch, hodnoty meraní vpisuje do záznamového listu
dodržiava baliace predpisy finálne aj medzioperačné
vykonáva pretriedenie nezhodných výrobkov v prípade zistenia chybného výrobku
vykonáva základné opravy na linkách - výmena špičiek, čapíc a pod.
vykonáva TPM (totálna produktívna údržba) a ATM (autonómna údržba)
spolupracuje pri odstraňovaní porúch s údržbou v rámci zákonných školení
vykonáva a dodržiava 5S.
nakladá a vykladá plech/výlisok do lisovacieho zariadenia na základe pracovného postupu
a operačnej návodky
vykonáva drobné opravy na linke
aktívne sa zúčastňuje pri výmene náradia (šponovaní linky + jednotlivých lisov) - pomocné práce uvoľňuje výrobu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno