Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Bytča
Bytča
Bytča-Hrabové 204
01401

Bytča
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 786 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

preplácané soboty, nedele, sviatky, nočné služby

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
786 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 4

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Náplň (druh) práce
- sprevádzanie klientov,
- rozdeľovanie stravy imobilným klientom,
- zodpovednosť za hygienickú a estetickú manipuláciu so stravou a za kultúrne stolovanie,
- zabezpečovanie hygienickej a estetickej úpravy prostredia klientov a dodržiavanie denného režimu, pokoja, pohodlia a dostatočného spánku, vedenie zdravotníckej dokumentácie
- prevencia komplikácií u klientov spôsobených imobilitou,
- polohovanie klientov,
- starostlivosť o pitný režim klienta a pomoc pri kŕmení klientov,
- zabezpečenie všestrannej starostlivosti o individuálne potreby klientov,
- vykonávanie komplexnej hygienickej starostlivosti u ťažko chorých a nepohyblivých klientov,
- sledovanie fyziologických funkcií a prejavy chorých, ich celkový stav telesný a duševný, o svojich pozorovaniach informovať zdravotnú sestru,
- príprava na podanie predpísaných liekov vrátane sledovania ich účinku na klientov,
- zodpovednosť za správne hospodárenie, uloženie a uzamknutie liekov, vrátane omamných látok, horľavín a kyselín,
- príprava klientov na vyšetrenia a liečebné úkony,
- spolupráca so sociálnou pracovníčkou pri riešení sociálnych problémov klientov, najmä tým, že včas signalizuje potrebu sociálnej pomoci,
- spolupráca s ostatnými zamestnancami
- podľa povahy a potrieb pracoviska plniť ďalšie úlohy na základe poverenia nadriadeného zamestnanca,
- dodržiavať bezpečnostné opatrenia proti úrazom vlastným, ako aj úrazom klientov,
- dodržiavať hygienické a epidemiologické zásady,
- zabezpečovanie správneho uloženia, dezinfekcie a sterilizácie nástrojov, prístrojov a zdravotníckych pomôcok a ich stálej pohotovosti,
- dodržiavanie hygieny vlastnej osoby a dodržiavanie osobnej hygieny obyvateľov,
- pravidelné kúpanie a výmena osobného aj lôžkového prádla obyvateľov,
- úprava lôžka a vymieňanie posteľnej bielizne,
- vzniknuté závady a nedostatky hlásiť nadriadenému zamestnancovi,
- individuálne štúdium odbornej literatúry,
- účasť na odborných seminárov,
- zodpovednosť za zverený inventár,
- dbať o dobré medziľudské vzťahy, racionálne využívať pracovný čas,
- vykonávať a plniť ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného zamestnanca,
- zachovávať mlčanlivosť o skutočnostiach, o ktorých sa zamestnanec dozvedel pri výkone práce vo verejnom záujme a ktoré v záujme zamestnávateľa a klientov nemožno oznamovať iným osobám, a to aj po skončení pracovného pomeru.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Domov sociálnych služieb, zariadenie podporovaného bývania a zariadenie núdzového bývania "LÚČ"
J. Kráľa č. 7
01001 Žilina
Slovensko
Tel: +421905571882