Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

HĽADÁŠ PRÁCU IHNEĎ ? POĎ PRACOVAŤ K NÁM ! MOŽNOSŤ ZÁROBKU AŽ 1155 Eur !!! UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca vo výrobe
- obsluha montážnej linky
- montáž dielov
- lepenie, skrutkovanie

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pracovná pozícia sa nachádza v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ubytovanie v Trnave 110 Eur/ mesiac
- zabezpečená strava a pitný režim
- 13. plat
- benefit čerpania záloh
- príplatky za prácu v noci
- príplatky za sviatky
- príplatky za prácu nadčas
- od 2.odpracovaného mesiaca možnosť individuálnej výkonnostnej prémie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie