Lekár (špecialista) na oddelení úrazovej chirurgie - Nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie
◦ samostatne vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti na oddelení
◦ zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore

Ponúkaný plat

2329 EUR

Upresnenie platových podmienok

*Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo a ukončené špecializačné štúdium v odbor úrazová chirurgia. Kandidátovi nesmú chýbať komunikačné zručnosti, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie. Oceníme flexibilitu, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie