custom-banner

Ekonóm

19.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Auditor, Ekonóm, Hlavný účtovník, Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
od 1500€ (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Ekonóma/ku. Náš partner vykonáva exekučnú činnosť a svojim klientom poskytujú právne služby a poradenstvo pri ich podnikateľských aktivitách.
Súčasťou služieb poskytovaných partnerom je aj vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre tretie osoby. Úspešný kandidát bude samostatne zabezpečovať vedenie účtovníctva pre tieto subjekty.

Náplň práce:
-komplexné vedenie a správa účtovnej a mzdovej agendy,
-zabezpečovanie správnosti účtovnej a daňovej evidencie,
-účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetok
-sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo,
-vypracovanie daňových priznaní
-príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
-pravidelný reporting
-komunikácia so štátnymi inštitúciami, s audítormi, daňovými poradcami, bankami a
právnikmi spoločnosti

Iné výhody:

-motivačné mzdové ohodnotenie
-odmeny v závislosti od výsledkov
-práca v stabilnej spoločnosti
-možnosť ďalšieho vzdelávania, školenia a jazykové kurzy
-príjemné pracovné prostredie a kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Fakturácia, Jednoduché účtovníctvo, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Mzdové účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo, Pokladňa, Skladové hospodárstvo

-samostatné a komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva
-vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, systematickosť
-znalosť anglického jazyka nie je podmienkou, ale výhodou
-výborné komunikačné zručnosti, flexibilita a aktívny prístup k práci