custom-banner

POTREBUJEŠ PRÁCU? SI MANUÁLNE ZRUČNÝ? POĎ PRACOVAŤ K NÁM S MOŽNOSŤOU ZÁROBKU AŽ 1155 EUR!!! UBYTOVANIE ČI DOPRAVA ZABEZPEČENÉ PRIAMO V TRNAVE A OKOLÍ

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Humenné, Partizánske, Topoľčany, Trnava; Hanušovce nad Topľou, Levoča, Lučenec, Rimavská Sobota, Šamorín, Senica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná nástupná mzda 850 EUR, plus nočný príplatok plus individuálna prémia spolu až do výšky - 1155 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha montážnej linky
- lepenie, nitovanie, skrutkovanie
- montáž jednotlivých dielov
- práca vo výrobe
- voľné miesta ja na lakovni, lisovni, zvarovni

Iné výhody:

- možnosť ubytovania priamo v Trnave ( 110 eur / mesiac )
- možnosť dopravy priamo do PSA Trnava
- nočné príplatky od 60 do 120 eur
- možnosť individuálnej prémie od 2. odpracovaného mesiaca do výšky 185 eur
- 13. plat, príplatky za prácu nadčas

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce Trnava

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Vzdelanie v odbore automechanik je výhodou
Prax vo výrobe aspoň 1 rok
Spoľahlivosť
Manuálna zručnosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Dobrý zdravotný stav