Odborník - junior(analytik4)

02.09.2020 Trnavský samosprávny kraj

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Starohájska 10
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Zamestnanec samosprávy
Ponúkaný plat (základná mzda): 1501 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

základná zložka mzdy 1.501 EUR + variabilná zložka mzdy
Výmera dovolenky o 1 týždeň navyše, gastro lístky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1501 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
3. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
• analýza a spracovanie údajov a dát za účelom tvorby lepších politík v oblasti regionálneho rozvoja
• identifikácia, zber, zverejňovanie a práca s existujúcimi a novo vytvorenými dátami kraja vrátane otvorených dát
• spolupráca s mestami a obcami na analytických činnostiach kraja
• aktualizácia a koordinácia tvorby strategických/koncepčných dokumentov, verejných politík a opatrení v rámci vymedzených kompetencií samosprávneho kraja
• prierezové analýzy v súlade s kompetenčným rámcom samosprávneho kraja v spolupráci s ďalšími odbormi a analytikmi
• spolupráca pri tvorbe Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Trnavského samosprávneho kraja na roky 2021-2030

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• odborná prax do 5 rokov
• analytické, koncepčné a strategické myslenie
• práca s PC