custom-banner

Práca v skladoch na pozícií Picker! plat až 830€ + stravné lístky a doprava z okolia zdarma

19.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 714€+ príplatok do 15%+ stravné lístky 3,83€ + príplatky za nadčas 25%-125% (po prestupe na vodiča VZV plat od 890€ + príplatky)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca nie je za pásom
- Práca so skenerom
- Balenie súčiastok
- Ľahké manipulačné práce
- Prebaľovanie materiálu
- Kontrola množstva v baleniach
- Kontrola zaskladňovacích miest
- Spolupráca na inventúrach
- Doprava z viacerých smerov zabezpečená ZDARMA!

Iné výhody:

- Základná mzda 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka až 858€)
- Mesačný príplatok až do 15 %
- Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
- možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
- Príplatky za nadčasy
- doprava ZDARMA!
- možnosť čerpania záloh
- pomoc s exekúciami

Informácie pre uchádzača:

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať