Mzdový/á účtovník/čka - personalista/tka pre národný projekt

18.09.2020 Inštitút pre výskum práce a rodiny

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Župné Námestie 5-6
81241

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Personalista, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

platová trieda podľa tabuľky v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

pružný pracovný čas,
- príspevok na DDS- III. pilier - pevnou sumou v zmysle KZ
- štvrťročne pracovné voľno nad rámec ZP v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- vzdelávanie,
- týždeň dovolenky naviac,

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 40

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
MZDOVÁ AGENDA:
- mesačné spracovanie a zúčtovanie miezd v systéme SAP HR-PY (mzdový modul) zamestnancov/kýň a dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru,
- riešenie problémov a zadávanie nových prípadov do systému SAP – konzultácie so systémovým technikom,
- vystavovanie potvrdení o príjmoch zamestnancov zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň a o daňovom bonuse,
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- príprava mesačných reportov čerpania mzdových prostriedkov,
PERSONÁLNA AGENDA:
- uzatváranie a rozväzovanie pracovno-právnych vzťahov (pracovné pomery + dohody o prácach vykonávaných mimo pracovný pomer),
- sledovanie ich platnosti,
- vedenie personálnej databázy a osobných spisov zamestnancov pracujúcich na pracovný pomer v papierovej aj elektronickej forme v systéme SAP HR-PA (personálny modul),
- vedenie personálnej databázy a osobných spisov zamestnancov pracujúcich na Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovný pomer v papierovej aj elektronickej forme v systéme SAP HR-PA (personálny modul),
- zaraďovanie zamestnancov pracujúcich na pracovný pomer do platovej triedy a stupňa podľa odpracovanej odbornej praxe v zmysle Zákona 553/2003 Z. z.,
- vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie,
- zabezpečovanie styku so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou (prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov pracujúcich na pracovný pomer a na dohody o prácach vykonávaných mimo pracovný pomer),
- vyhľadávanie a spolupráca pri výbere potenciálnych uchádzačov o pracovné miesto, zadávanie neobsadeného miesta do personálnej agentúry resp. zadávanie voľného miesta do printového média
- vedenie evidencie vzdelávacích aktivít zamestnancov/kýň ,
- vykonávanie komplexnej administratívy spojenej s uplatňovaním zamestnaneckých vzťahov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Dobrá znalosť Zákonníka práce
Znalosť mzdového účtovníctva na úrovni expert
Znalosť personalistiky na úrovni expert

Žiadosť s dokladmi a prílohami doručte do podateľne Inštitútu pre výskum práce a rodiny, Župné námestie 5-6, 812 41 Bratislava alebo poštou na adresu: Inštitút pre výskum práce a rodiny, Župné námestie 5-6, 812 41 Bratislava, v obálke označenej heslom: „pohovor na obsadenie pozície:
Mzdový/á účtovník/čka-personalista/ka pre národný projekt
„Podpora zvyšovania profesionality výkonu a rozvoj ľudských zdrojov v oblasti výkonu a služieb sociálnej inklúzie pre štátnu správu a samosprávu - II.“ .