Obsluha robotov v Blatnej • ubytovanie zdarma • vhodné aj pre páry • práca na českú pracovnú zmluvu - žiadne exekúcie - plat 140 Kč v čistom

25.08.2020 AMOSA Slovakia s. r. o. - Personálne oddelenie

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Jihlava
Česká republika; Vysočina; Banská Bystrica, Brezno, okres Košice-okolie; Lučenec, Michalovce, Prešov, Stropkov, Veľký Krtíš
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Základná mzda 140 Kč/hod pri splnenom mesacnom hodinovom fonde.
Ubytovanie zadarmo cca 10 min.pešo od fabriky.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš zaujímavú prácu v modernej výrobe?

Obsadzujeme pozície operátor / operátorka výroby
Náplň práce:
- zakladanie malých hliníkových dielov do zváracieho robota
- spustenie stroja
- kontrola zvaru
- odloženie hotového dielu do regálu

Lokalita - Blatná.

Kraj - Juhočeský

• nie je potrebná predošlá prax - uchádzačov kompletne zaučíme
• pracuje sa 5 dní v týždni (PON-PIA)
• práca je v 3-zmennej prevádzke
• prac. doba je 7,5 hodín s možnosťou odpracovania nadčasov
• je možné pracovať aj soboty

Iné výhody:

• ubytovanie zdarma, vhodné aj pre páry - 2 a 3 lôžkové izby
• zálohy každý týždeň
• možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy 1.000,-KČ)
• stabilná práca v priateľskom a mladom kolektíve
• výplata vždy načas a vždy 20-teho dňa v mesiaci
• možnosť pracovať nadčasy /soboty alebo cez pracovné dni/

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď a bez testov a pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Chuť pracovať na zmeny.