Skladník / Picker : MUŽI - ŽENY - PÁRY - Príspevok na Ubytovanie (Bindlach)

18.10.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bindlach
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,15 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

➡️ VHODNÉ PRE MUŽOV - ŽENY - PÁRY
➡️ Príprava tovaru do prepravných boxov na expedíciu
➡️ Nakladanie tovaru do klietok podľa dodacieho listu
➡️ Práca s ručným skenerom (pickovanie)
➡️ Tovar je balený v krabiciach o hmotnosti od 1 do 20 kg
➡️ Potreba porozumieť textu v dodacom list v NJ

Iné výhody:

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

✔️Čistý register trestov
✔️Zodpovedný prístup k práci
✔️Prax v odbore