Špecialista pre spracovanie objednávok s ANGLIČTINOU (Ref. č.: PR/022789)

20.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Administratívny pracovník, Obchodný referent, Pracovník reklamačného oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300 Eur brutto v závislosti od vašich skúseností a schopností
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zodpovednosť za spracovanie objednávok v systéme (zadanie, spracovanie, kontrola, doručenie, ...)
- Kontrola správnosti zaevidovaných objednávok
- Kontrola platieb za objednávky
- Riešenie problémov
- Identifikácia nezrovnalostí medzi predpokladanými objednávkami / zásobami / skutočnými objednávkami
- Príprava reportingu

* Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím svoj životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- Skúsenosti so spracovaním objednávok
- SŠ/VŠ vzdelanie
- Výborná znalosť anglického jazyka - na úrovni B2/C1
- Nemecký jazyk - výhoda
- Znalosť MS Excel (Funkcue, Pivot Tables, ... ) je podmienka
- SAP - výhoda
- Dobré komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme