Regionálny obchodný manažér (Ref. č.: PR/022795)

21.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný analytik, Key account manager, Obchodný zástupca, Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000€ brutto (finálna mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za výsledky predaja v danom regióne
- plnenie a dodržiavanie KPI´s
- riadenie, vedenie a podpora sponzorov v danom regióne
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a starostlivosť o existujúcich klientov vo zverenom regióne
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne
- reporting vedeniu spoločnosti
- podielanie sa na marketingu spoločnosti - príprava marketingových materiálov a prezentácií pre národné konferencie a miestne stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- skúsenosti s priamym predajom a MLM (Multi Level Marketing) - PODMIENKA!
- komunikatívnosť
- dobré organizačné zručnosti
- MS Office - užívateľ
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- aktívny vodič s platným vodičským preukazom