Obchodný manažér pre SK a CZ

17.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
v závislosti od skúseností sa mzda môže výrazne meniť + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti biotechnológie, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Sales manager pre SK&CZ.

Náplň Práce:
- Manažovanie obchodného tímu na Slovensku a v Česku - zadávanie cieľov, školenia, motivácia
- Kontrola obchodných aktivít a reporting výsledkov obchodného oddelenia
- Komunikácia s partnermi, za cieľom udržiavania obchodných vzťahov
- Spolupráca a aktívna účasť na pridelených projektoch
- Komunikácia v anglickom jazyku s obchodnými oddeleniami

Iné výhody:

- Práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Služobný telefón a notebook aj na súkromné účely
- Sick days

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)

Analytické myslenie
Samostatnosť
Skúsensti s riadením obchodného tímu
Anglický jazyk