Product Cost Controlling Analyst

31.08.2020 Mondelez European Business Services Centre s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Digital Park III, Einsteinova 19
85101

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
Main responsibilities:
- Maintain product cost controlling data
- Carry out period end activities including budget activities and variance analysis and prepare reports
- Assist with the creation of internal controls and SOX documentation
- Provide support and explanation to European management and Biscuits category team
- Support product cost controlling process and ensure further process optimization
- Work closely with the whole product cost controlling team to ensure integrity and consistency of data in the systems

Qualifications:
- At least 2 years of experience working in manufacturing controlling, accounting or financial controlling, ideally in an international environment
- University degree in Finance or Economics is preferred
- Previous experience working within SAP is an advantage
- Excellent analytical and organizational skills
- Team player with good communication skills and ability to manage multiple priorities simultaneously
- Ability to work in high-pressured environment combined with ability to learn quickly
• ‘Can-do’ attitude and attention to detail

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • matematická gramotnosť
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá a zašlú svoj životopis výhradne cez náš portál https://careers.mondelezinternational.com/

V spoločnosti Mondelez berieme vaše osobné údaje vážne. Spoločnosť Mondelez sa zaväzuje v súlade s platnými zákonmi a nariadeniami spracovávať všetky osobné údaje, ktoré zhromažďujeme, transparentne, s cieľom zabezpečiť presnosť, dôvernosť a bezpečnosť vašich údajov. Všetky žiadosti je preto potrebné odoslať prostredníctvom https://careers.mondelezinternational.com/. Aplikačné dokumenty odoslané priamo na e-mailovú adresu nebudú spracované.

At Mondelez we take your data privacy seriously. Mondelez is committed to process any personal data we collect in full transparency, in accordance with applicable laws and regulations, in order to ensure the accuracy, confidentiality and security of your data. Therefore all applications need to be submitted via https://careers.mondelezinternational.com/. Application documents sent directly to email address will not be processed.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • dominantnosť
  • empatia
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pamäť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • sebaistota
  • sebaovládanie
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita