custom-banner

Právnik s francúzskym a anglickým jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    (od 1500€ - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme špecialistu kontraktov so znalosťou francúzskeho a anglického jazyka. Radi sa pohybujete v multitasking prostredí, máte vzdelanie v oblasti práva a hovoríte plynule francúzsky a anglicky? Ak spĺňate spomenuté požiadavky, čítajte ďalej.

Náplňou práce by bolo aj:

• Príprava a pripomienkovanie zmlúv (poisťovacích/zaisťovacích) pri ich tvorbe
• Zosúladenie zaisťovacích zmlúv s platnou legislatívou a internými predpismi
• Spoluúčasť na rokovaniach pri tvorbe zaisťovacích zmlúv
• Prezentovanie pred internými i externými partnermi spoločnosti
• Poskytovať právne poradenstvo oddeleniam spoločnosti (legal research)
• Zachovávanie prísnych štandárd podľa interných smerníc
• Porozumenie poistným zákonom - najväčšia právna podpora bude poskytovaná pre Francúzsko

Benefity a ďalšie výhody:

• Dovolenka navyše
• Prístup k Multisport card
• Nápoje a ovocie zdarma
• Referral bonus
• Príspevok na ekologické produkty (domáce spotrebiče/bicykle...)
• Rôzne zľavy v obchodoch a službách

Informácie pre uchádzača:

Pošlite mi, prosím, Vaše CV v Anglickom jazyku!

Všeobecne požadované znalosti:

• Vysokoškolské vzdelanie
• 3 roky + skúsenosti s prípravou a kontrolou zmlúv
• plynulá komunikácia vo francúzštine a angličtine
• silné vyjednávacie schopnosti a komunikačné zručnosti
• analytické myslenie
• agilný a pragmatický prístup

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Francúzsky jazyk