custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozbehnúť svoju kariéru v medzinárodnej firme a nebojíš sa práce na vysokozdvižnom vozíku? Hľadáme práve Teba!Tvojou náplňou práce bude:
• Manuálna práca v bezpečnom prostredí nášho skladu s použitím moderných   technických zariadení NZV, VZV a skenera• Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu• Spolupráca s kolegami v dynamickom tíme• Spracovávanie potrebnej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame Vám:
• Bezplatné zaškolenie na prácu s VZV• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom• Výkonnostný bonus do výšky 10%• Príspevok na dopravu• Životné poistenie• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej  spoločnosti• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci• Motivujúce odmeňovanie a nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele, nočné zmeny

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdete nás aj na WHAT'SAPP: 0905 216 740.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelaniestredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou• Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách• Tímová spolupráca• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita
Mzdové podmienky (brutto)813 základná mzda + 30 EUR príspevok na dopravu, plus iné finančné (osobné ohodnotenie) a nefinančné benefity

  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk