custom-banner

Business koordinátor s nemeckým a anglickým jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    (od 1100€ - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme šikovného a komunikatívneho Business Koordinátora. Radi sa pohybujete v multitasking prostredí a ovládate aktívne anglický a nemecký jazyk? Neváhajte nám zaslať Vaše CV!

Hlavnou náplňou práce bude:
• podpora 2-3 zahraničných upisovateľov poistného rizika
• komunikácia s klientmi
• práca s internými databázami
• získavanie, analyzovanie a prehodnocovanie dát
• aktívna účasť na projektoch
• príležitostné pracovné cesty do zahraničia

Benefity a ďalšie výhody:

• ultra flexibilný pracovný čas
• kariérny rast
• dovolenka nad rámec zákona
• preplácané jazykové kurzy
• ročný bonus

Informácie pre uchádzača:

Pošlite mi, prosím, Vaše CV v Anglickom jazyku!

Všeobecne požadované znalosti:

• znalosť MS Excel
• orientácia na detail
• predošlá prax v administratíve (poisťovníctvo) veľkou výhodou
• znalosť anglického a nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)