Business koordinátor s nemeckým a anglickým jazykom

23.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
(od 1100€ - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme šikovného a komunikatívneho Business Koordinátora. Radi sa pohybujete v multitasking prostredí a ovládate aktívne anglický a nemecký jazyk? Neváhajte nám zaslať Vaše CV!

Hlavnou náplňou práce bude:
• podpora 2-3 zahraničných upisovateľov poistného rizika
• komunikácia s klientmi
• práca s internými databázami
• získavanie, analyzovanie a prehodnocovanie dát
• aktívna účasť na projektoch
• príležitostné pracovné cesty do zahraničia

Iné výhody:

• ultra flexibilný pracovný čas
• kariérny rast
• dovolenka nad rámec zákona
• preplácané jazykové kurzy
• ročný bonus

Informácie pre uchádzača:

Pošlite mi, prosím, Vaše CV v Anglickom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

• znalosť MS Excel
• orientácia na detail
• predošlá prax v administratíve (poisťovníctvo) veľkou výhodou
• znalosť anglického a nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni