custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1250 EUR
    (od 1250€ - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Máte skúsenosti s komplexným podvojným účtovníctvom a chceli by ste pracovať v medzinárodnom prostredí? Máme ponuku presne pre vás.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Kontrola faktúr
• Účtovanie všetkých došlých aj odoslaných faktúr
• Štatistické výstupy a reporting
• Denná komunikácia s dodávateľmi najmä v slovenskom / anglickom jazyku
• Plnenie požiadaviek a úloh nadriadeného
• Práca v internom účtovnom programe
• Uzávierková činnosť – pravidelné mesačné a ročné uzávierky
• Príprava výkazov – Súvaha a Výkaz ziskov a strát

Benefity a ďalšie výhody:

• 4 sick days ročne (podľa termínu nástupu)
• 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek zamestnanca
• Ovocné dni a káva/čaj zadarmo v kuchynkách
• Možnosť výhodného odkúpenia ojazdeného vozidla
• Referral bonus

Informácie pre uchádzača:

Pošlite mi Vaše CV v Anglickom jazyku!

Všeobecne požadované znalosti:

• Predchádzajúca prax na podobnej pozícii (ideálne aspoň 2 roky)
• Angličtina na komunikatívnej úrovni
• Osobnosť orientovaná na detail, precíznosť a systematickosť
• Dobré organizačné schopnosti, schopnosť pracovať samostatne
• Pokročilý užívateľ balíka MS Office

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou