Online marketing špecialista

21.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Marketingový špecialista
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
mesačná mzda sa môže výrazne líšiť v závislosti od skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti biotechnológie, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Online marketing specialist.

Náplň práce:
- automatizácia online kampaní cez MailChimp
- starostlivosť o webstránku cez WordPress
- tvorba a aktualizácia landing - pages
- analýza a vyhodnocovanie dát z Google Analytics
- optimalizovanie merania online kampaní

Iné výhody:

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Mobilný telefón a notebook
- Sick days
- Práce v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

HTML, PHP

WordPress - pokročilý
Mailchimp - pokročilý
PHP - základy
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý