custom-banner

Strategický nákupca s technickým pozadím

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme človeka s trojročnými skúsenosťami so strategickým nákupom a technickým pozadím.
Náplň práce
• Výber nových dodávateľov a udržiavanie pozitívnych vzťahov s už existujúcimi dodávateľmi na lokálnej, regionálnej a národnej úrovni
• Vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi
• Komplexná informovanosť o dodávateľových výdavkoch
• Implementovanie plánov a stratégií na každoročné znižovanie nákladov
• Odborná asistencia pri všetkých súvisiacich dotazoch
• Blízka spolupráca s právnym oddelením a finančným oddelením
• Účasť na tendroch a aukciách
• Dodržovanie KPI´s – šetrenie, obnovenie zmlúv
• Identifikácia nefunkčných procesov a ich následná zmena

Benefity a ďalšie výhody:

• 13ty plat
• Bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• Extra príspevok na stravné lístky
• Zľavy na produkty firmy
• Škôlka
• Balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti
• Relokačný bonus
• 25 dní dovolenky a sick days
• Extra platené voľno pri špeciálnej životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa a iné)
• Školenia a rozvoj

Všeobecne požadované znalosti:

• skúsenosti so strategickým nákupom údržbových služieb a CAPEX
• schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
• organizovanosť a schopnosť priorizovať
• flexibilita
• schopnosť vyjednávať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)