custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1900 EUR
    v závislosti od skúseností + variabilná zložka mzdy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta novovznikajúce vývojové centrum hľadáme prvých team leadrov, ktorí budú mať na starosti vedenie celých projektov od akvizície až po SOP.

Náplň práce
- Zodpovednosť za koordináciu a realizáciu vývoja v rámci projektu,
- Kontrola sériových projektov, manažment riadenia zmien, nákladových zlepšení
a zisku,
- Plánovanie a realizácia projektov od akvizície až po začatie sériovej výroby,
- Zodpovednosť za úspešný štart výroby v dátume a v požadovanej kvalite, kontrola milestonov,
- Zodpovednosť za riadenie kontrolu opatrení na zníženie výdavkov a dodržanie rozpočtu,
- Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi,
- Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+),
- Komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi.

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat a variabilná zložka mzdy
- možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
- príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
- zaškolenie expertmi z Nemecka
- pružný pracovný čas
- závodné stravovanie
- odmena pre darcov krvi
- odmena za odpracované roky
- odmena pri životných jubileách
- príspevok na DDS
- vianočná poukážka
- dovolenkový príspevok
- príspevok na saunu, plaváreň, masáže
- príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí sobáša

Všeobecne požadované znalosti:

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Minimálne 3 roky praxe v automotive (skúsenosť s vedením projektu)
- Znalosť čítania výkresových dokumentácií,
- Znalosti v odbore Business Administration, výroby a riadenia projektov
- Skúsenosti s product development process (PDP)
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda
- Znalosť MS Office, dobre IT zručnosti, SAP - výhoda
- FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
- Základná znalosť Termodynamiky, Elektriky a Kalkulácií
- Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
- Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- Inovatívne myslenie
- Ochota cestovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B