Zvárač-zámočník, práca na 1 zmenu!!!

04.09.2020 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čab, Lahne
Nitriansky kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Strojný zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,00 EUR/hod.
Na trvalý pracovný pomer je základná hodinová sadzba od 5,50 €+15 % prémia + 30 € + príplatky na základe Zákonníka práce + 13. plat.
Na živnosť od 8 €/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zváračské a zámočnícke práce na výrobe atypických veľkoplošných kovových konštrukcii.

Iné výhody:

Zamestnávateľ poskytuje rôzne finančné a nefinančné benefity:
- vstupenky na wellness, do kina, divadla
- príspevok 50 € na spoločné stretnutia
- príspevok 2% z brutto mzdy na DDS
- zabezpečená teplá strava len za 0,80 €

Informácie pre uchádzača:

Uchádzač musí mať platné zváračské oprávnenie Z-M1 (CO2).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie