custom-banner

Laborant / Chemik na kampaň

29.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,27 EUR/hod.
4,27€+ bonusy, osobné ohodnotenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovedá za dodržiavanie enviromentálneho správania a BOZP na pracovisku
- zabezpečuje odbery a rozbory vzoriek podľa predpísaného plánu
- analyzuje vzorky
- pripravuje chemikálie potrebné na rozbory
- obsluhuje analyzátory
- zapisuje výsledky do informačného systému
- vypracováva protokoly z analýz
- koordinuje prácu na zverenom pracovisku
- zodpovedá za čistotu a poriadok na pracovisku
- plní úlohy podla pokynov nadriadených pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- svedomitosť
- zodpovednosť
- skúsenosti s prácou s PC