custom-banner

Láka ťa práca na tri zmeny? Potrebuješ ubytovanie? Ak si manuálne zručný poď pracovať k nám priamo do výroby s možnosťou zárobku až €1155

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Humenné, Medzilaborce, Topoľčany; Banská Štiavnica, Prievidza, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Stropkov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná nástupná mzda 850 EUR plus nočný príplatok, individuálna prémia spolu až do výšky - 1155 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca vo výrobe
- Obsluha montážnej linky
- Skrutkovanie, lepenie, nitovanie
- Z montáže vychádzajú už hotové autá
- Voľné miesta aj na lakovni, lisovni, zvarovni

Iné výhody:

Možnosť zálohy na týždennej báze
Zabezpečenie ubytovania v Trnave ( 110 eur/ mesiac )
Stravovanie priamo v závode
Príplatky za prácu v noci od 60 eur do 120 eur
13. plat, príplatky za prácu nadčas
Od 2. odpracovaného mesiaca individuálna prémia do výšky 185 eur

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce Trnava

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Vzdelanie v odbore automechanik je výhodou
Prax vo výrobe aspoň 1 rok
Spoľahlivosť
Manuálna zručnosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Dobrý zdravotný stav