Finančný konzultant, obchodný manažér v novootvorenej kancelárii

04.08.2020 Ing. Ján Mlynár

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Martin, Turčianske Teplice
Typ pracovnej ponuky: Account manager
Ponúkaný plat (základná mzda): - priemerná mesačná odmena 2 000 €
- odmeňovanie je provízne
- nadštandardná výška provízií pre začínajúcich konzultantov a manažérov
- ďalšie finančné odmeny za nadpriemerný výkon
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre novootvorenú kanceláriu v Martine hľadáme pracovníkov na pozíciu finančný konzultant a obchodný manažér pre spoločnosť FG Financial Group - SK.

Pracovná náplň:

- kontakt s klientmi
- práca podľa nastaveného systému práce spoločnosti, ktorý je overený a prináša úspech
- partnerské riešenie potrieb klientov
- pomoc klientom pri financovaní v rôznych životných situáciách
- návrh riešení pre klienta, ktoré mu budú dávať zmysel / výber zo širokej škály produktov všetkých významných bánk a poisťovní /
- uzatváranie zmlúv a starostlivosť o klienta aj po uzatvorení obchodu
- riadenie a budovanie tímu

Iné výhody:

- pozitívna pracovná atmosféra
- možnosť sebarealizácie / jedná sa o kvalifikovanú, odbornú a zaujímavú prácu /
- každý si buduje "vlastnú firmu" - nie je možné dostať výpoveď
- odmeňovanie bez obmedzení
- žiadne plány
- flexibilný pracovný čas
- pre nováčikov zabezpečená podpora a mentoring
- školenia zdarma
- silné firemné a technologické zázemie firiem FG Financial Group a Finportal, a.s.
- minimálne vstupné náklady
- možnosť pracovať aj popri inej aktivite zo živnosti

Jediným akcionárom spoločnosti FG Financial Group – SK je finančná skupina Arca Capital pôsobiaca na trhoch strednej a východnej Európy už viac ako 20 rokov.

Arca Capital spravuje aktíva v objeme viac ako 1,4 mld. eur. Zaoberá sa investíciami na trhu biotechnológii, informačných a komunikačných technológií či obnoviteľných zdrojov energie.

Skupina realizuje projekty v rôznych oblastiach ako energetika, turizmus a rekreácia, reality, poľnohospodárstvo, potravinárstvo či IT.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Privítame uchádzačov s nasledujúcimi osobnými vlastnosťami : komunikatívnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť a vytrvalosť.