Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka

09.09.2020 ADELI s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Piešťany
Hlboká 47
92129

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Fyzioterapeut, masér, Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 840 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame Vám prácu v ADELI Medical Center, prestížnej medzinárodnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou. Stanete sa súčasťou dynamického tímu v multidisciplinárne orientovanom neurorehabilitačnom centre, ktoré svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Zistite i Vy, ako zvýšiť efektivitu terapií individuálnym prístupom k pacientovi, maximálnym nasadením v práci, otvorenosťou a spoluprácou s množstvom odborníkov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
840 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
31. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Medzinárodné rehabilitačné centrum Adeli s.r.o. hľadá fyzioterapeutov na vykonávanie rehabilitačnej liečby. Oblasť Vašich pracovných povinností súvisí so zameraním centra a veľkorysom rehabilitačnom programe pre pacientov, založenom na neurorehabilitáciách a doplnkových terapiách v množstve až 36 terapií týždenne.
Náplňou Vašej práce je aktívna účasť na zostavení a realizovaní rehabilitačného programu, rehabilitácia pacientov so širokou škálou diagnóz a kinezioterapia s celotelovou dynamickou ortézou (Adeli oblek), kolektívna práca a spolupráca s lekármi: detský neurológ, neurológ.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • taliansky - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

ADELI je jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne, o takmer 2000 pacientov ročne sa tu stará 200 zdravotníkov: lekárov rôznych odborností, fyzioterapeutov, logopedičiek, manuálnych terapeutov, masérov a pacientskych manažérov.
Ak aj Vy túžite po práci v zariadení s vlastným odborným know how, kde je dennou ambíciou úspech a spokojnosť klienta, kde sa vysoko cení osobná angažovanosť, priateľskosť a chuť sa ďalej vzdelávať?

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)