custom-banner

Skladník VZV 2 zmeny s W2

26.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Disponent, Logistik, Skladník, Špeditér, prepravca, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
750€ brutto/mesiac Výška maximálnej brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od zapracovania sa a napredovania na danej pracovnej pozícii.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príjem - kontrola - príprava - výdaj tovaru
manipulácia s tovarom
práca so skenerom
udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Iné výhody:

Mesačný dochádzkový bonus 70€
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Požadujeme preukaz VZV skupiny W2. V prípade, že uchádzač nemá požadovanú skupinu, môže byť aj skupina W1. Spoločnosť zabezpečí kurz obsluhy motorového vozíka pre požadovanú skupinu W2. Prax na W2 je ale nutná