custom-banner

Logistický plánovač medzinárodných trás

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    od 1300€/Bruto, v závislosti od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.9.2020

Pre nášho, jedno z TOP SSC na Slovensku, hľadáme logistického plánovača.

Náplň práce:
- Kompletné plánovanie presunu tovaru a tokov materiálu medzi rôznymi prevádzkami,
- Zabezpečenie procesom supply chain so zreteľom na požiadavky zákazníkov,
- Zabezpečenie optimálneho Stock levelu v pridelených skladoch,
- Kontinuálne zlepšovanie procesu plánovania

Benefity a ďalšie výhody:

- 13ty plat
- Bonus za odporučenie vhodného kandidáta
- Extra príspevok na stravné lístky
- Zľavy na produkty firmy
- Balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti
- Relokačný bonus
- 25 dní dovolenky a sick days

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- Skúsenosti s logistikou/supply chain
- Anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)