custom-banner

Obchodno - Technický zástupca pre firmu Blickle a.s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Práca vyžaduje cestovanie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    + Variabilná zložka mzdy (Provízie z uzatvoreného obchodu), ročný bonus, osobné ohodnotenie
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.8.2020

Pre nášho klienta, českého výrobcu mechanických komponentov, hľadáme obchodného zástupcu pre Slovenskú republiku k stálym ale aj novým zákazníkom. Vyžadujeme znalosť Angličtiny na komunikatívnej úrovni, obchodné znalosti, zručnosti a skúsenosti s technickým predajom.

Náplň práce:
- Udržiavanie bussinesu a komunikácia s aktuálnymi zákazníkmi na území SK
- Akvizície s novými potenciálnymi spoločnosťami.
- Vyjednávanie obchodných podmienok
- Prezentovanie spoločnosti, výrobkov, technológie
- Reportovanie obchodnej riaditeľke
- Vybavovanie reklamácií
- Analýza konkurencie

Benefity a ďalšie výhody:

- Služobné auto aj na súkromné účely
- Firemný notebook a mobil
- Sick days (2dni)
- 5 týždňov dovolenky
- Team building akcie

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- Obchodné skúsenosti na slovenskom trhu
- Výborné vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- Vodičský preukaz
- Anglický alebo nemecký jazyk

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)