custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1250 EUR
    od 1250€/Bruto, v závislosti od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.9.2020

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, so zameraním na poskytovanie operatívnych leasingov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu End of Contract specialist.

Náplň práce:

- Organizácia ukončenia nájomných zmlúv motorových vozidiel
- Preberanie vozidiel po ukončení leasingu od klientov
- Asistencia pri oceňovaní jazdených vozidiel a vytváranie ponuky na odpredaj vozidiel
- Vyraďovanie ukončených zmlúv v systéme
- Komunikácia s klientmi v anglickom jazyku
- Kalkulácia poškodení na vozidlách a príprava podkladov na refaktúrovanie

Benefity a ďalšie výhody:

- Zmluva na dobu neurčitú
- Príspevok do III. piliera po 1.roku
- 4 dni dovolenky navyše (Sick days, podľa termínu nástupu)
- 25 dní dovolenky pre každého, bez ohľadu na vek
- Multisport karta
- Calio karta
- Referral bonus za odporúčanie vhodného kandidáta

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

Prax v oblasti leasingu, operatívneho leasingu výhodou
Komunikačné schopnosti
Samostatnosť
Technické znalosti o automobiloch výhodou
Poľský jazyk výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Poľský jazyk