Stabilné zamestnanie vo výrobnej spoločnosti za 1200€ brutto!

17.09.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Prešov Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strečno
Martin
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: od 15.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzí svetových lídrov vo vyrábaní kuchynských drezov:
• miesto výkonu práce Strečno
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• výroba odlievaných kameninových drezov (cca 15-20kg - práca vhodná pre MUŽOV!)
• zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
• príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
• kontrola výroby drezov
• vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy
• práca v nepretržitej prevádzke
Zamestnanecké výhody, benefity
- DOPRAVA ZDARMA zo Žiliny, Martina a Vrútok!!!
- BONUSY za prácu v nepretržitej prevádzke
- BONUSY: nástupný, dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný, za prostredie
- Gastrolístky v hodnote 4,20€
- ZAŠKOLENIE zamestnancov!
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
-výroba
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Staň sa aj ty súčasťou globálneho celku stačí ak:
máš chuť pracovať
si spoľahlivý
manuálne zručný
máš dobrý zdravotný stav