Upratovačka v nákupnom centre - Žilina

03.08.2020 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nákupné centrum - Prielohy 10, Žilina
Žilina
Typ pracovnej ponuky: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 EUR
Preplácanie nadčasov, zástupov..
Termín nástupu do práce: od 4.8.2020 do 31.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce - starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra, umývanie sklených plôch, čistenie priestorov toaliet, utieranie prachu..
Pracovný čas - 8 hodín, 2 smeny (ranná, poobedná).

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu - Ihneď , poprípade dohodou.

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t. č. 0903911377.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť