Upratovačka v nákupnom centre - Žilina

25.10.2021 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nákupné centrum - Prielohy 10, Žilina
Žilina
Pozícia / odvetvie: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 623 EUR
Termín nástupu do práce: od 21.7.2021 do 21.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovné miesto na trvalý pracovný pomer, na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Žiline.

Náplň práce - starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra, vysávanie, umývanie sklených plôch, čistenie sanity, vysýpanie smetí, vykonávanie ostatných upratovacích prác.

Pracovný čas : 8 hodín, 2 zmeny (ranná, poobedná)
Nástup : Ihneď, poprípade dohodou.

V prípade ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať na t.č - 0903911377 alebo mailom email - email

Benefity a ďalšie výhody:

Preplácanie nadčasov, zástupov..

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu - dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť