Príjmeme disponenta/dispečera pre kamionovú dopravu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 - 1100 EUR
    Hľadáš istotu v práci a do života, chceš stabilné zamestnanie a adekvátne finančné ohodnotenie?
    Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho energického kolektívu v spoločnosti s vyše 25 ročnou tradíciou.
    Ak si k tomu ešte aj komunikatívny a flexibilný, hľadáme práve teba!
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.10.2020

Príjmeme do nášho tímu vo Zvolene disponenta/dispečera pre kamiónovú dopravu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- denná telefonická, písomná komunikácia s klientmi a vodičmi
- práca s dopravnými databázami
- evidencia objednávok vyplývajúcich z dennej činnosti
- zodpovednosť za plynulý priebeh prepravy
- zabezpečovanie prepravno-špedičnej činnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Doprava, logistika

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - mierne pokročilý
Microsoft Excel - mierne pokročilý
Microsoft Outlook - mierne pokročilý
Dopravné databázy: Timocom, Raltrans, Šped

Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, pohotovosť , pozitívny prístup k novým veciam, samostatnosť, zvládanie stresových situácií

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti
práce a dosiahnutým výsledkom
- možnosť osobného rozvoja a rastu, ďalšie vzdelávanie
- školenia v svojej profesii
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- služobný mobil
- stravné lístky
- príjemný kolektív

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:
Žiadosti posielajte na email
Ďakujeme záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov a to do 25/9
Viac o našej spoločnosti na www.dkc.sk

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
  • Vodičský preukaz:
    B