Super práca za 1100 € mesačne, ubytovanie zabezpečené. Zamestnáme každého (operátor výroby - Nitra)

03.08.2020 SLOVMEDIA SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: miesto výkonu práce je v Nitre
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 1100 EUR
* Práca na trvalý pracovný pomer
• Zmenové príplatky
• Firemná autobusová doprava
• Možnosť kariérneho rastu
• Závodné stravovanie za 0,77 €
• Životné a úrazové poistenie
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba a montáž televízorov v dvojzmennej prevádzke od pondelka do piatku (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena). Denne máte dve prestávky, jednu 30 minútovú a jednu 10 minútovú.
Jednoduchá práca - skrutkovanie, zapájanie káblov. Práca v stoji.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno